Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
2555 - Liikumismängud 1–3aastastele lastele (Isa-ema abimees)

Liikumismängud 1–3aastastele lastele (Isa-ema abimees)

2555
Imbi Raasuke
978-9949-17-122-4
2010 Ilo
1. trükk
48 lk.
148 x 210 mm.
Neljavärvitrükk
Pehme köide

TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!

See lastevanematele mõeldud raamatuke aitab arendada oma lapse kehalisi võimeid, koordinatsioonitaju ja tähelepanu. Liikumismängud on väikelaste lemmikud. 1–3aastaste laste liikumismängud on ülesehituselt väga lihtsad, neis ei ole keerulisi reegleid ega ülesandeid. Mängudes kasutatakse matkivaid liigutusi: loomade-lindude liikumist, loodusnähtusi, inimeste tegevusi.
Kogumikus on üle 60 mängu ja võimlemisjuhise.

 

Seotud tooted  

2476 - Mängides lugema

Mängides lugema

Anneli Laamann
10.08.2012 Ilo
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST