Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
MJ005 - Rebasejutud

Rebasejutud

MJ005
Julius Mägiste, Ernst Särgava
2010 Tallinn
1. trükk
16 lk.
165x240 mm.
Neljavärvitrükk
Pehme köide
Hind: 1.59 €

MÜÜDUD!

MUINASJUTUKAS 5 - Rebasejutud

 Muinasjutukate sarja viies raamat koosneb kolmest rebasemuinasjutust: Julius Mägiste „Rebane öömajal“ ning Ernst Särgava „Rebane saab taadi ja eidega tuttavaks“ ja „Tõbine kannab tervet“.
„Rebane öömajal“ pajatab sellest, kuidas rebane käib talust talusse öömaja palumas ja petab kraami välja. Lõpuks saab ta valusa karistuse.
Muinasjutus „Rebane saab taadi ja eidega tuttavaks“ eksib eide-taadi tütar Pill metsa ära ning teda püüavad endaga kaasa meelitada nii karu, hunt kui ka rebane. Kaval rebane päästab Pille ja saab kirju kana vaevatasuks.
„Tõbine kannab tervet“ on järg 1. muinasjutukas ilmunud loole „Hunt püüab jääaugust kalu“. Hunt on oma saba jääauku jätnud ning külasse jooksnud maias rebane oma pea vaevu koorekirnust kätte saanud. Kuna rebase sõnul sai ta külas hundile abi otsides kõvasti peksa, sunnib ta vaest hunti ennast seljas tassima. Rebane laulab: „Tõbine kannab tervet, tõbine kannab tervet!“

MUINASJUTUKAS on uus raamatusari, mis toob väikestele ja suurtele lugejatele iga kuu kaks meeleolukat muinasjutuvihikut.

Kunstnik: Epp Marguste
Samast sarjast Muinasjutukas:
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST