Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007899 - Kaelkirjak ja tähed

Kaelkirjak ja tähed

007899
Ilmar Trull
978-9985-71-954-1
2010 TEA
1. trükk
40 lk.
Neljavärvitrükk
Kõva köide


MÜÜDUD!

Luulevalimik ”Kaelkirjak ja tähed” on üllatav ja ühtlasi lõbus värsiraamat. Ilmar Trulli luuletustes on mõnusat mõttemängu, tema luulelahendused on leidlikud ning kirjanik näeb igapäevastes asjades erilisust ja eripära.

Nii laseb autor kodukassidel muretseda endale välispassid, lubab koil võtta muhu kampsunist paraja ampsu ning annab teada, kuidas suvine piim kohkub kohupiimaks.

Luuleraamatule ”Kaelkirjak ja tähed” on vahvad pildid joonistanud Ilmar Trull ise.

Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST