Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
2522 - Tea ja toimeta nr. 37. <br>Meie lapse käitumine

Tea ja toimeta nr. 37.
Meie lapse käitumine

2522
Eva Tulvi (koostaja)
9789949171026
2010 Ilo
1. trükk
32 lk.
210 x 297 mm.
Ühevärvitrükk
Pehme köide

TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!

Kogumik „Meie lapse käitumine” käsitleb lapse kombeõpetuse ja eetilise kasvatuse teemat. Kodu ja lasteaia ühiseks ülesandeks on aidata lapsel sõbralikult, ent samas kindlameelselt tundma õppida ühise kooseksisteerimise reegleid.
Koostaja annab sissejuhatavas artiklis ülevaate viisaka käitumise harjumuste omandamise tähtsusest ja kujundamisest koolieelses eas. Kujundades lastes eetilise käitumise harjumusi, loome neile olulise eelise elus toimetulekul.
 

Samast sarjast Tea ja toimeta:
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST