Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
001291 - TEA minitaskusõnastik. Rootsi-eesti-rootsi

TEA minitaskusõnastik. Rootsi-eesti-rootsi

001291
TEA Kirjastus
9789985719060
2009 Tallinn
1. trükk
640 lk.
Kahevärvitrükk
Pehme köide

TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!

Rootsi-eesti-rootsi minitaskusõnaraamatus  on kokku ligi 40 000 tänapäevast sõna ja väljendit, mida igapäevakeeles kõige enam kasutatakse. Seetõttu on see käepärane abivahend igale eestlasele, kes tunneb huvi rootsi keele vastu. Suurepäraselt sobib TEA minisõnastik puhke- või tööreisile kaasavõtmiseks.

Lisaks rootsi kirjakeelele sisaldab see sõnastik tähelepanuväärsel määral tänapäevase kõnekeele sõnu ja väljendeid.

Lisaks iga märksõna olulisematele vastetele esitatakse sõnastiku rootsi-eesti osas lühidalt grammatiline info: sõnaliik ja muutevormid. Ebareeglipärased tegusõnad on tähistatud tärniga, nende muutevorme saab kasutaja vaadata sõnastiku lõpus olevast tabelist. Paljud sõnaartiklid sisaldavad näitefraase ja -lauseid, mis aitavad sõna õigesti kasutada.

Sõnastiku eesti-rootsi poolel esitatakse grammatilise infona rootsi vaste muutevormid. Nii nagu rootsi-eesti osas, on ka siin toodud suur hulk vajaminevaid väljendeid.

Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST