Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007302 - Eesti kergejõustik 100

Eesti kergejõustik 100

007302
Erlend Teemägi
9789985718896
2009 TEA
1. trükk
528 lk.
220x279 mm.
Neljavärvitrükk

TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!

„Eesti kergejõustik 100” on teabeküllane ja silmaringi avardav teos laiale lugejaskonnale.
„Eesti kergejõustik 100” annab suurepärase ülevaate Eesti kergejõustiku ajaloost, tuues välja verstapostid alates kergejõustiku sünnist kuni edusammudeni tänapäeval:
• Eesti meistrid ja edetabelite juhid
• tuntud sportlased ja nende suurvõidud
• väljavõtted ajaloolistest dokumentidest
• esinduslik pildivalik sportlastest ja spordisündmustest
• põhjalik isikunimede register
„Eesti kergejõustik 100” on põnev lugemisvara nii sportlastele endile kui ka kõigile teistele spordihuvilistele.

„Eesti kergejõustik 100” on juubeliraamat, millega Eesti Kergejõustikuliit tähistab oma peagi saabuvat sünnipäeva. Raamat annab ülevaate nii tänapäevastest kui ka ammustest spordikangelastest ning on hea abimees Eesti spordiajalooga tutvumisel.
Raamatu sisutoimetaja Tiit Lääne on selle kohta öelnud järgmist:
„Tänavu suvel saja-aastaseks saav Eesti kergejõustik võib mööduvale tagasi vaadata rahuldustundega. Sajandi jooksul on spordi kuningannaks tituleeritav kergejõustik pakkunud eestlastele arvukalt nii võidu- kui rekordirõõmu.
Eesti kergejõustiklased on võidutsenud kõikidel tiitlivõistlustel, püstitanud maailma- ja Euroopa rekordeid, saavutanud silmapaistvaid võite paljudel rahvusvahelistel jõuproovidel.
Kergejõustik on populaarne linnas ja maal, noorte ja vanade seas. Ja mis peamine – kuninganna ei ole eestlaste maal kõrgele eale vaatamata põdur, vaid täis pulbitsevat elujõudu. Eesti kergejõustik ei ole XXI sajandil ühelgi aastal jäänud täiskasvanute välistel tiitlivõistlustel medalita. See räägib enda eest.
Kõigest sellest, mis mahub ühel suurel spordialal saja aasta sisse, käesoleva raamat jutustabki. ”

 

Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST