Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
2027 - Mängime koos

Mängime koos

2027
Angelika Lall, Esta Käsik
9789985969915
2007 Ilo
1. trükk
8 lk.
420 x 297 mm.
Neljavärvitrükk
Pehme köide

TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!

Mõned aastad tagasi andis kirjatsus Ilo välja 12 raamatuga A3 sarja “Loeme koos”.
Nüüd on see sari saanud täiendust 2 uue raamatu näol. Raamatud on mõeldud kõigile lastele, lastevanematele ja õpetajatele ning sobib lugemiseks koos lapsega. Laiendab sõnavara ja seoste loomist. Mängime koos raamatus on juttu lastest ja nende mängulistest tegevustest rühmaruumis. Põhirõhk on suunatud laste omavahelisele konfliktsituatsioonile, selle ennetamisele ja lahendamisele. Tegevuspaigaks on lasteaia rühmaruum ja peategelased on 5-aastased Susanna ja Ants.
 

Seotud tooted  

2026 - Mari tuba

Mari tuba

Hedi Minlibajeva, Nonna Meltsas
2007 Ilo
2361 - LOEME KOOS, raamatusari

LOEME KOOS, raamatusari

Maire Kebbinau, Nonna Meltsas
2008 Ilo
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST