Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
2036 - Äriseadustik. <br>Kommentaarid, selgitused, arvamused

Äriseadustik.
Kommentaarid, selgitused, arvamused

2036
Mati Merimaa
978-9985-57-830-8
2007 Kirjastus Ilo
1. trükk
312 lk.
210 x 140 mm.
Ühevärvitrükk
Kõva köide

TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!
Ainukene Äriseadustiku kommenteeritud väljaanne. Kommenteeritud on seadustiku ametlikku teksti seisuga 1.01.2007.
Kommentaaride autor Mati Merimaa on Tartu Ülikooli lõpetanud jurist, õigusteaduste kandidaat; alates aastast 2003 Audentese Ülikooli õigusteaduskonna prodekaan.
Väljaande koostamisel on püütud arvestada pea kõikide Äriseadustiku kasutajate – ettevõtjate, ametnike ja õppurite vajadustega. Kasutades oskuslikult nii erialast kirjandust kui ka kohtupraktikat, on autor kokku pannud raamatu, mis sisaldab vastuseid paljudele Äriseadustiku rakendamisel kerkida võivatele õigusteoreetilistele ja praktilistele probleemidele.
 

Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST