Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
2046 - Peterburi kultuuri lugu. <br>Asutamisest meie päevini

Peterburi kultuuri lugu.
Asutamisest meie päevini

2046
Solomon Volkov
9789985578278
2007 Ilo
1. trükk
680 lk.
148 x 210 mm.
Ühevärvitrükk
Kõva köide

TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!

300 aastat Peterburi–Petrogradi–Leningradi–Peterburi poliitilist ja kultuurilist ajalugu annab lugejale huvitava ülevaate selle linna kultuuriloojate sisemise vabaduse kangelaslikkusest, mis suutis välise vabadusetuse tingimuses vastu seista ka kõige rängematele katsumustele. Vene kultuuri põhiosa on pikki aegu eksisteerinud despootliku riigi süsteemis, mis on alati märgistanud – sageli vägagi traagiliselt – kunstnike ja võimu suhteid. Selline on ka raamatu autor Solomon Volkov, Leningradis õppinud ja hiljem Läände siirdunud muusik.
Kaunis nii seest kui väljast. Nii on seda raamatut iseloomustanud lugejad. Esitledes unikaalset ilmingut, „Peterburi müüti”, juhib raamatu autor lugeja läbi aegruumi, milles tegutsevad isikud mõjutavad oluliselt nii üksteist kui ka müüdi transformeerumist ning laienemist kogu maailma kultuurikontekstis. Olmetasandil ei kohtu Volkovil Puškin Gumiljovi, Ahmatova, Brodski või Balanchine’iga, Gogol Andrei Belõi, Šostakovitši Zoštšenkoga. Kuid kõik Solomon Volkovi 116 kõige erinevamate ajastute tunnistajat aitavad seda unikaalset müüti ehitada, arendada ja säilitada.
 

Kunstnik: Tiina Alver
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST