Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
2215 - Eesti läti vestmik

Eesti läti vestmik

2215
Aleksander Levin ja Marko Soots
9789985578230
2006 Kirjastus Ilo
2. trükk
192 lk.
140x105 mm.
Ühevärvitrükk
Spiraalköide

TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!

Eestlaste huvi lõunanaabrite lätlaste ja nende keele vastu käib tõusuteed, kuid läti keelt tutvustavaid emakeelseid õppevahendeid ei ole kuskilt võtta. Kirjastus ongi püüdnud seda kroonilist põuda leevendada ja toonud raamatuturule kaasaja nõuetele vastava vestmiku. Lisaks tavapärasele 150 vestlusteemale on vestmikus pikem sissejuhatav osa, mis tutvustab läti keele grammatikat eesti keelest lähtudes ja juhib keelehuvilise tõdemuseni: läti keele omandab eestlane mängleva kergusega.
 

Kunstnik: Tiina Alver
Logi sisse

Uudised  

TEA KIRJASTUS OSALEB TALLINNA KÄSITÖÖMESSIL 7.-9. XII

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on avatud 31. detsembrini. LÕPUMÜÜK ning ettetellitud raamatute väljastamine tööpäeviti 10.00–17.00.

NB! Maksekorraldusel tuleb saaja nimeks märkida: AS TEA Kirjastus PANKROTIS

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST