Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
2448 - Ohtlikud miljonid

Ohtlikud miljonid

2448
Lena Lilleste
978-9949-17-032-6
2009 Kirjastus Ilo
1. trükk
168 lk.
148 x 210 mm.
Ühevärvitrükk
Kõva köide

TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!

Eesti juurtega Rootsi kirjaniku lastele ja noortele mõeldud krimkadesarja peategelasteks on kaks sõpra Tommy ja Kribu. Igas raamatus satuvad poisid põnevate sündmuste keerisesse.
Kui autor veel koolis õpetajana töötas, oli ta hädas poistega, kes lugeda ei tahtnud. Siis kirjutaski ta just selliseid õpilasi silmas pidades esimese põneva krimijutu ja müür oligi murtud! Nüüd olid poisid need, kes nõudsid – tee veel ja veel! Lena Lilleste lõi Rootsimaal noorte detektiivide klubi, kus õpetab noortele detektiivijuttude kirjutamist.
Raamatute tekst on hea suurusega ja lehekülgi ca 100. Esimesed kaks, „Murdvargus koolis” ja „Inimröövlid internetis”, on juba läbi müüdud. Kuues raamat on juba tõlkimisel ja autor kirjutab juba seitsmendat kriminaalset lugu.
Lena Lilleste noortekrimkade 5. raamat, kus peategelased Tommy ja Kribu taas uutesse sekeldustesse satuvad ja kuritegusid lahendavad. Raamatus on paralleelselt mitu huvitavat liini. Poisid tutvuvad hooldekodus elava rikka vanahärra Valteriga, kelle ümber juhtub aga palju kummalist (ta kukub trepist, tema raha varastatakse ning korter müüakse maha). Kribu vend sünnib Downi sündroomiga ning poisil on väga raske temaga leppida. Ka Tommy ja Kribu suhted oma tüdrukutega on pingelised.

Kunstnik: Kristina Aruvee
Samast sarjast Tommy ja Kribu krimka:

Seotud tooted  

2392 - Elu ohus

Elu ohus

Lena Lilleste
2008 Kirjastus Ilo
2477 - Sünged saladused

Sünged saladused

Lena Lilleste
2009 Ilo
2343 - Köhi pappi või muidu

Köhi pappi või muidu

Lena Lilleste
2008 Kirjastus Ilo
2321 - Inimröövlid internetis

Inimröövlid internetis

Lena Lilleste
2008 Kirjastus Ilo
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST