Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
1480 - Elementide keemia

Elementide keemia

1480
Hergi Karik, Kalle Truus
9985574997
2003 Ilo
606 lk.
160 x 240 mm.
Pehme köide

MÜÜDUD!

Anorgaanilise keemia õpik käsitleb põhjalikult elemente ja ühendeid vastavuses nende teoreetilise või praktilise olulisusega. Esitatud on uusimad, paljude eri allikate alusel kriitiliselt võrreldud andmed. Õpikus on kasutatud kaasaegset eestikeelset keemianomenklatuuri. Suhteliselt palju on protsesside olemuse selgitamiseks kasutatud reaktsioonivõrrandeid.
Autorid peavad oluliseks anda igast keemilisest elemendist terviklik üldpilt. Kõrvuti elementide ja ühendite keemiliste omadustega on esitatud rohkesti ajaloolis-kultuurilist teavet, iseloomustatud tehnilisi rakendusi, biofunktsioone ja osatähtsust eluslooduses. Tutvustamaks praktilise kasutamise ulatust, on ära toodud lihtainete (ja tähtsamate ühendite) orienteeruvad kogutoodangud. Samuti on iseloomustatud elementide sisaldust maakoores ning toormest eraldamise spetsiifikat.

Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST