Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
2412 - Supernanny tuleb appi

Supernanny tuleb appi

2412
Jo Frost
978-9949-17-009-8
2008 Kirjastus Ilo
224 lk.
170x220 mm.
Pehme köide

TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!

Kõigile, kes soovivad kasutada ja katsetada Jo Frosti kasvatusvõtteid laste kasvatamisel ja pereprobleemide lahendamisel. Raamatus on välja toodud sagedasemad probleemid ning järjestatud küsimused ja vastused teemade järgi. Jo Frost annab oma käsiraamatus ammendavad vastused ning õpetab tõhusaid võtteid, kuidas ülekäte läinud lastega hakkama saada. Ta rõhutab, et laste ja vanemate suhte aluseks peab olema vanemate tingimatu armastus, ausus ja järjekindel nõudlikkus.

Logi sisse

Uudised  

TEA KIRJASTUS OSALEB TALLINNA KÄSITÖÖMESSIL 7.-9. XII

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on avatud 31. detsembrini. LÕPUMÜÜK ning ettetellitud raamatute väljastamine tööpäeviti 10.00–17.00.

NB! Maksekorraldusel tuleb saaja nimeks märkida: AS TEA Kirjastus PANKROTIS

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST