Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
1778 - Hispaania-eesti sõnastik

Hispaania-eesti sõnastik

1778
Kairi Villemson
9789985576885
2005 Kirjastus Ilo
208 lk.
A6 mm.
Pehme köide

TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!

Käepärases väikeformaadis sõnastik on heaks praktiliseks abivahendiks neile, kellel hispaania keele õppimise ja kasutamise vastu sügavam huvi. Sisaldab ligi 8000 hispaania keeles enamkasutatavat sõna ja väljendit.
Lisatud on hääldusjuhendid ja sellised geograafilised nimed, mille kirjapilt on eesti keeles teistsugune.

Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST