Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
2294 - Põhiseaduse teel

Põhiseaduse teel

2294
Eerik-Juhan Truuväli
9789985579435
2008 Ilo
448 lk.
180 x 200 mm.
Kõva köide

MÜÜDUD!

Mahukas käsiraamat kaunis sametises köites annab hoolikalt valitud dokumentide abil ülevaate meie omariikluse arengust ning muutumistest läbi aja ja mitme riigikorra. Koostaja, õiguskantsleri kogemusega Eerik-Juhan Truuväli on lisanud kommentaarid ja võrrelnud ühiskonnanähtusi riigi arengu erinevates etappides:

  • Veebruarirevolutsioonist Eesti Vabariigi 1920. a põhiseaduseni
  • Põhiseaduse 1933. aasta parandused
  • Eesti Vabariigi 1937. a põhiseadus
  • Okupatsiooniperioodi riigiõiguslikud aktid
  • Eesti NSV konstitutsioonid 1940–1987
  • Desovetiseerimine ja taasiseseisvumine
  • 1992. a põhiseadus

Materjali valikul, esitamisel ja kommenteerimisel on olnud peateljeks meie iseseisvuse saavutamise, teostamise, kaotamise ja taastamise protsess – lugeja ette tuuakse autentne pilt aastatepikkusest võitlusest erinevate ideoloogiate vahel, riigiõiguslike aktide elu oma aja aegruumis ja nende kõlapind meie ajas. Põhiseaduste kogumik on koostatud võrdlev-ajaloolise eesmärgiga. See annab põhiseaduse arengust seostatud tervikülevaate ja hea minevikutunnetuse. Raamat on pakitud valgesse pidulikku vutlarisse ja sellel on lipuvärvides järjehoidjapael.

Väärikas luksusköites kinkeraamat.

Seotud tooted  

2453 - Tunne seadusi. <br>Valimik õigusakte õpilastele

Tunne seadusi.
Valimik õigusakte õpilastele

Koostanud Marve Randlepp
2009 Ilo
Tavahind: 8.00 €
Soodushind: 7.20 €
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST