Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
2335 - Õuesõpe

Õuesõpe

2335
Britta Brügge, Matz Glantz, Klas Sandell
9789985579763
2008 Ilo
264 lk.
210 x 225 mm.
Pehme köide

TIRAAZ ON LÄBI MÜÜDUD!

Evelin Ilves on raamatu eessõnas kirjutanud, et õues liikumine ja õppimine ravib meid ka kõige sügavamast depressioonist, toob meis esile head iseloomuomadused ja annab tõuke uuenduslikule mõtlemisviisile.
Õuesõppe käsiraamatus on palju skauditarkusi, teadmisi meie esivanematelt, aga ka täiesti uusi keskkonnateadlikkust õpetavaid ülesanded ja mänge. Läbi kogu raamatu on küljeveergudel ära toodud hulk häid mängusoovitusi, mida võib kasutada kooli või lasteaia õppetöös, samuti vaba aja sisustamisel. Ülesandeid võib sobitada vastavalt eale ja olukorrale, kasutada neid kas või lihtsalt loomisrõõmuks.
 

Kunstnik: Tiina Alver

Seotud tooted  

Logi sisse

Uudised  

TEA KIRJASTUS OSALEB TALLINNA KÄSITÖÖMESSIL 7.-9. XII

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on avatud 31. detsembrini. LÕPUMÜÜK ning ettetellitud raamatute väljastamine tööpäeviti 10.00–17.00.

NB! Maksekorraldusel tuleb saaja nimeks märkida: AS TEA Kirjastus PANKROTIS

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST