Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
1078 - Nagu päikene taevas

Nagu päikene taevas

1078
Aili Vint
9985572998
2000 Ilo
68 lk.
225 x 300 mm.
Pehme köide

TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!

Maailm on täis valgust ja varje – ja värve. See raamat on meie valgusallikast päikesest ja värvustest, mis mõjutavad meie kõigi tundeid, kujundlikku mõtlemist ja kujutlusvõimet. Kuigi elame iga päev keset värvuste pillerkaari – ega me neile ju eriti sageli mõtle. Mingem siis kunstnik Aili Vindi vahendusel ja selle raamatu toel retkele läbi värvuste võlumaailma.

Logi sisse

Uudised  

TEA KIRJASTUS OSALEB TALLINNA KÄSITÖÖMESSIL 7.-9. XII

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on avatud 31. detsembrini. LÕPUMÜÜK ning ettetellitud raamatute väljastamine tööpäeviti 10.00–17.00.

NB! Maksekorraldusel tuleb saaja nimeks märkida: AS TEA Kirjastus PANKROTIS

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST