Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
2425 - Maleaabits

Maleaabits

2425
Paul Keres, Iivo Nei
9789949170074
2008 Ilo
208 lk.
148x210 mm.
Kõva köide

TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!

Male on läbi aegade olnud Eestimaal populaarne, seda mängu tunti Tallinnas juba 13. sajandil. Samuti on selle raamatu autorid igale eestlasele tuttavad ja nende panus male populariseerimisse on märkimisväärne. Nüüd on Iivo Nei varem ilmunud „Maleaabitsat” täiendanud ja kaasajastanud.
„Maleaabits” on mõeldud eelkõige noortele, ent kindlasti leiavad siit kasulikke nippe ka staažikamad malesõbrad. „Maleaabits” annab ülevaate uuemast avanguteooriast vastavalt keskmise tugevusega maletaja vajadustele, samuti elementaarsetest teadmistest lõppmängude vallast. „Maleaabits” vastab küsimustele, mis meie laiemaid maleringkondi kõige rohkem huvitavad, aitab kaasa meie maletaseme edasisele tõusule ning võidab malemängule uusi sõpru ja harrastajaid.
 

Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST