Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
2424 - Meister

Meister

2424
Ljudmila Šapošnikova
9789985578940
2008 Ilo
424 lk.
160x235 mm.
Kõva köide

TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!

Raamat suurepärasest vene kunstnikust Nikolai Roerichist (1874–1947). Lisaks oli ta ka teadlane, rändur, ühiskonnategelane, kirjanik ja filosoof. Mahukas, rikkalikult illustreeritud raamat „Meister” räägib selle harukordse inimese ja tema perekonna Suurest Retkest, nende elu kuulsa ekspeditsiooni aastatel (1924–1928) Sise-Aasias – kultuuride algallikate ja kokkupuutepunktide otsinguil.
Roerich on korduvalt viibinud ka Eestis. Ta suvitas perega Haapsalus. Eestis on loodud mitmed ta maalid, Peterburis õppis tema käe all mitmeid Eesti kunstnikke.
Meistrist, tema kunstilisest ja sõnalisest loomingust on vaimustunud paljud tuntud inimesed.
Autor Ljudmila Šapošnikova on ka ise sama retke läbi teinud ning oskab ka väga tõetruult lugejale edasi anda Roerichi enda mõtteid ja emotsioone, mis märkmetena säilinud. Nende paremaks mõistmiseks on raamatu lõppu lisatud väike sõnastik terminitest, nimedest ja mütoloogilistest mõistetest. Muidugi on ära toodud ka raamatusse mahtunud maalide nimekiri, neid on üle 160 ja see on juba raamatu omaette väärtus.

 

Kunstnik: Tiina Alver
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST