Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007122 - Vene keele õpik. Algajale ja taasalustajale

Vene keele õpik. Algajale ja taasalustajale

007122
Inga Mangus
9789985717394
9.09.2014 TEA
4. trükk
368 lk.
Kahevärvitrükk
Raamat + 2 CD-d

See õpik on mõeldud neile, kes ei ole kunagi vene keelt õppinud või kes on seda varem õppinud, kuid ei ole keelt päris selgeks saanud. Kui te soovite alustada õppimist nullist või kui te olete selle keele täiesti ära unustanud, siis peaksite kõigepealt tegema endale selgeks grammatikasüsteemi js reeglid. Seetõttu on mõistlik alustada esimesest osast – grammatika on ju keele põhi ning kordamine on tarkuse ema!

Kui olete grammatika õppimisest väsinud või oskate seda juba piisavalt, aga vene keeles suhelda ei suuda, siis asuge kohe õpiku põhiosa kallale.

Selles osas puutute te kokku grammatikatabelitega. Kui selgub, et olete mõne grammatikateema ära unustanud, siis võite selle leida õpiku algusest või grammatikalisast.

Õpiku teemade valikul on lähtutud rääkija vajadustest. Te ei leia siit mõningaid traditsioonilisi teemasid, näiteks välimus. Aga kui sageli teil tuleb kirjeldada vene keeles kellegi välimust? Samas leiate te siit  selliseid teemasid, mis puudutavad näiteks  ameti- ja mobiiltelefoniga tehtavaid kõnesid, situatsioone, kontoris ettetulevaid olukordi, tänavavestlusi jpm.

Iga õppetsükkel algab rubriigiga «Kas oskate või ei?». Siin te saate kontrollida, kui palju te juba oskate sellel teemal rääkida. Kui see tundub väga lihtne, võite kohe järgmise teema juurde minna. Kui aga keeruline, siis püüdke läbida õppetsükkel nii, et suudate hiljem rubriigis «Kas nüüd oskate?» kõik ülesanded suurepäraselt lahendada.

Iga teema alguses on väljendid, mis tuleb ära õppida. Seejärel soovitatakse kuulata dialoogi, milles neid väljendeid on kasutatud. See ülesanne on mõeldud võõrkeelsest kõnest arusaamiseks - see on väga oluline. Järgmises ülesandes te juba loete seda dialoogi. Väga oluline on teha need ülesanded just sellises järjestuses: algul kuulata, raamatusse vaatamata, ja seejärel lugeda. Kõik ülesanded (sh grammatikaharjutused) on esitatud lihtsamast keerulisemaks põhimõttel ja need on nii või teisiti tsükli teemaga seotud. Iga õppetsükli lõpus on esitatud olukorrad, mille puhul te peate koostama dialoogid. Ärge vaadake oma naabri teksti (see on tagurpidi kirjas), siis tuleb dialoog loomulikum.

Õpikuga võite tegelda nii rühmas kui ka iseseisvalt – õpiku lõpust leiate ülesannete võtmed.

CD-delt saate kuulata kõnekeelt ning koostada venelastega interaktiivselt dialooge.

Lisaosa tabelid hõlmavad peaaegu kogu vene keele grammatikareeglid.

 

Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST