Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
Emakeel - Logico EMAKEEL

Logico EMAKEEL

Emakeel

KOMPLEKT ON LÄBI MÜÜDUD!

LOGICO esi- ja algõpetuse emakeelesarja harjutused on mõeldud sõna häälikulise koostise tundmaõppimiseks, sõnavara avardamiseks, nägemistaju, mälu jt lugemise ja kirjutamise osaoskuste arendamiseks.

Komplektide sõnavara seostub laste lähiümbruse ja igapäevaeluga, nimelt teemadega nagu mänguasjad, koolitarbed, riided, toiduained ja toidud, köögitarbed, nõud, tööriistad, mööbel, spordivahendid jms.

LOGICO ülesandekaarte kasutatakse koos spetsiaalse mängualusega. Harjutuste lahendused on kaardi teisel pool ja vastuste õigsust saab laps ise värviliste nuppude asetuse järgi kontrollida. Seega sobib LOGICO õppesüsteem peamiselt juba tuttavat tüüpi harjutuste iseseisvaks lahendamiseks ja oskuste kinnistamiseks.

Igas komplektis on 16 kaarti. Mõnes komplektis on kõigi 16 kaardi ülesanded võrdse raskusastmega ja sama korraldusega, mõnes aga muutub ülesanne kaart-kaardilt keerulisemaks. Laps võib täita järjest ühe või enama kaardi ülesanded. LOGICO sobib nii tavalise emakeeletunni mitmekesistamiseks, vaba aja tegevuseks kui ka individuaalseks õpetamiseks kodus, koolis või lasteaias.

LOGICO harjutused on mängu iseloomu tõttu sobitusharjutused: igal ülesandel on selles mängus üks ja ainult üks õige vastus. Võib tekkida olukord, kus laps pakub sisult õige vastuse, mis aga sellel ülesandekaardil paraku ei kehti, sest seal on arvestatud veidi teise varjundiga sõnaga (nt õige vastus pildi kohta oleks ka “püksid”, aga ülesandekaardi loogika eeldab, et sobilik on “teksad”).

Et tähtede tundmaõppimine, nende seostamine ja sõna tähenduse tabamine areneb lastel eri tempos, võib LOGICO komplekte kasutada nii lasteaia vanemas rühmas ja koolieelikute ettevalmistusrühmades kui ka koolis – peamiselt ehk küll 1., kuid suuresti ka veel 2.-3. klassis (lastega, kellel mõni osaoskus kujuneb aeglasemalt või sõnavara on arengukeskkonna iseärasuste tõttu piiratud).

Tutvu tootega:

Tutvumiseks Flash-formaadis demoga, klikkige SIIN või vasakpoolsel ikoonil.
(175 kB .swf; avaneb uues aknas)

Seotud tooted  

008000 - Logico raam

Logico raam

TEA Kirjastus
20.12.2013 TEA
008025 - Logico komplekt TÄHT

Logico komplekt TÄHT

TEA Kirjastus
16.04.2012 Tallinn
Tavahind: 9.90 €
Soodushind: 8.90 €
008026 - Logico komplekt SULG

Logico komplekt SULG

TEA Kirjastus
2001 Tallinn
Tavahind: 9.90 €
Soodushind: 8.90 €
008022 - Logico komplekt LIBLIKAS

Logico komplekt LIBLIKAS

TEA Kirjastus
2012 Tallinn
Tavahind: 9.90 €
Soodushind: 8.90 €
008053 - Logico komplekt RAAMAT

Logico komplekt RAAMAT

TEA Kirjastus
2001 Tallinn
008027 - Logico komplekt PLIIATS

Logico komplekt PLIIATS

TEA Kirjastus
2001 Tallinn
008052 - Logico komplekt LAPS

Logico komplekt LAPS

TEA Kirjastus
2001 Tallinn
008023 - Logico komplekt KASS

Logico komplekt KASS

TEA Kirjastus
2001 Tallinn
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST