Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007829 - Kunstilugu lastele

Kunstilugu lastele

007829
Gabriel Martín Roíg
9789985717479
2008 TEA
1. trükk
lisad: 16 reprot ja kokkupandav molbert, 96 lk.
Neljavärvitrükk
Kõva köide

TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!

Kunstilugu lastele” sisaldab elavalt jutustatud lugusid kunstiajaloost. Laste pilgule avanevad ürgaegsed koopamaalingud, antiiksed skulptuurid, klassitsismi suursugused ajaloomaalid ning moodsa kunsti rabavad trikid ja tehnikad. Tähelepanu ja vaatlemisoskust arendavad harjutused ning suunavad küsimused innustavad noort lugejat mõtlema, avastama ja kaasa tegema. Kunstiklassikale lähenemine on lastepärane ja nutikas. Raamat ning sellega kaasas olevad toredad reprod ja kokkupandav molbert avardavad silmaringi, arendavad loovust ja toovad lapsi kunstile lähemale.

Seotud tooted  

007923 - Muusikalugu lastele

Muusikalugu lastele

Stefano Catucci
2009 TEA
Logi sisse

Uudised  

TEA KIRJASTUS OSALEB TALLINNA KÄSITÖÖMESSIL 7.-9. XII

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on avatud 31. detsembrini. LÕPUMÜÜK ning ettetellitud raamatute väljastamine tööpäeviti 10.00–17.00.

NB! Maksekorraldusel tuleb saaja nimeks märkida: AS TEA Kirjastus PANKROTIS

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST