Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
008050 - Logico komplekt TELEFON

Logico komplekt TELEFON

008050
TEA Kirjastus
2001 Tallinn

MÜÜDUD!

Pisikesed mudilased sirguvad suuremaks ning lapsevanemad, kasvatajad ja õpetajad ei jälgi enam kõiki laste samme. Aina sagedamini jäävad lapsed omapead koju ning õue mängima. Õnnetused aga ei hüüa tulles. Kuidas toimida, et õnnetusi ei juhtuks?

Ohutusteemalise õppekomplekti eesmärgiks on pöörata tähelepanu võimalikele ohusituatsioonidele nii kodus kui õues ning jagada juhiseid, kuidas hädaolukordades hakkama saada. See õppekomplekt aitab ära tunda ohtlikke olukordi ja langetada õigeid otsuseid.

Kaardikomplekt “Üksinda kodus” on suunatud tegevusele kodus. Tähelepanu on pööratud esemetele koduses majapidamises, mis võivad olla ohu allikaks. Samuti on jagatud juhiseid, mida võtta ette, kui puhkeb tulekahju.

Kindlasti on soovitav läbi lugeda ka selgitused kaartide pöördel ning lastega koos läbi arutada kõik situatsioonid ning rõhutada õigeid valikuid, et kinnistada saadud teadmisi.

Tutvu tootega:

Tutvumiseks Flash-formaadis demoga, klikkige SIIN või vasakpoolsel ikoonil.
(175 kB .swf; avaneb uues aknas)

Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST