Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
008048 - Logico komplekt ÖÖKULL

Logico komplekt ÖÖKULL

008048
TEA Kirjastus
2001 Tallinn
Kaardikomplekt (flashcards)

TOODE ON LÄBI MÜÜDUD!

Liikluseeskirjal on küll seaduse jõud, kuid selle tundmisest ja täitmisest lapse julgeoleku tagamiseks ei piisa.

Loogikülesanded “Üksinda liikluses” on sisuliselt ellujäämise test nii lapsele kui täiskasvanule, kes teda õpetab. See on loodud ligi veerand sajandit kestnud uurimistöö alusel, mis lähtub reaalsest liiklusest ja meie lastega juhtunud enam kui 2500 liiklusõnnetuse asjaolude analüüsist. Teoreetilise aluse koostajad on Tallinna Liikluspolitsei laste liikluskaitse grupp, Tartu Ülikooli psühholoogiakateeder koostöös mitme välisteadlasega. Selle alusel on ilmunud mitu raamatut, filmi ja veebilehte, nüüd ka loogikaülesanded.

Muidugi ei hõlma ülesanded kõiki olukordi, mis võivad tegelikus liikluses ette tulla. Välja on valitud peamised, mis kõige sagedamini õnnetuseni viivad situatsioonid. Ühtlasi on püütud lapsele arusaadavalt ritta seada ja lahti seletada kõik ohuolukorrad, millega ta liikluses kokku puutub.

On kindel, et suurem osa teist esimese korraga kõiki ülesandeid ära ei lahenda. Et asjast aru saada ja osata seda ka lapsele rääkida, on vastustele lisatud pikemad selgitused. Lugege need kindlasti lapsele ette, sest õige vastus võib tulla ka juhuslikult. Ülesanded sobivad ka iseseisvaks tööks.

"Üksinda liikluses" sarja kuulub kaks komplekti: ÖÖKULL ja PÄIKE. Mõlemas komplektis on 16 ülesandekaarti.

Tutvu tootega:

Tutvumiseks Flash-formaadis demoga, klikkige SIIN või vasakpoolsel ikoonil.
(175 kB .swf; avaneb uues aknas)

Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST