Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007822 - Jänesepoeg, kes luuletas

Jänesepoeg, kes luuletas

007822
Elar Kuus
9789985717127
2008 TEA
40 lk.
160x185 mm.
Neljavärvitrükk
Kõva köide

MÜÜDUD!

„Jänesepoeg, kes luuletas“ on tore muinasjutt jänkuperest, kus on kolm poega. Noorim, keda ema kussutab ja salmide saatel kiigutab, hakkab ka ise värsse veeretama ning kuulutab kõigile, et luulet kõik targad vajavad, rumalad luuleta läbi ajavad.

Luuletajast jänesepojal, keda veidrikuks pidama hakatakse, tekib vaid väledaid jalgu hindavate vendadega, aga ka teiste metsloomadega keerulisi seikluslikke olukordi.

Lõbusad pildid muinasjuturaamatule on joonistanud Silvi Väljal.

 

Logi sisse

Uudised  

TEA KIRJASTUS OSALEB TALLINNA KÄSITÖÖMESSIL 7.-9. XII

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on avatud 31. detsembrini. LÕPUMÜÜK ning ettetellitud raamatute väljastamine tööpäeviti 10.00–17.00.

NB! Maksekorraldusel tuleb saaja nimeks märkida: AS TEA Kirjastus PANKROTIS

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST