Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007833 - Taibupõnn bakterite maailmas

Taibupõnn bakterite maailmas

007833
Pentti Huovinen
9789985717516
2008 TEA
1. trükk
64 lk.
Neljavärvitrükk
Kõva köide

TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!
Kõikjal meie ümber ja meie keha seeski elutseb hirmpalju baktereid ja mikroobe, osa neist inimesele hädavajalikke ja osa kahjulikke.Taibupõnn bakterite maailmas õpetab elama rahumeelseltnii ühtede kui ka teistega. Raamat jutustab lõbusalt ja arusaadavalt, miks on tark korralikult pesta käsi ja hambaid ning käia tihti duši all. Selgub mõni muugi tervise ja hügieeniga seotud seik. Mõnikord põhjustavad mikroobid haigusi. Mis siis organismis juhtub ja kuidas uuesti terveks saada? Raamatu lehekülgedel käiakse seltsis arsti juures, laboris ja kaitsesüsti saamas ning vaadatakse ka mikroskoopi. Eriarst Pentti Huovinen on rahvaterviseameti nakkus- ja põletikhaiguste osakonna uurimisprofessor ja tunnustatud teaduse populariseerija. Teksti täiendavad Irmeli Matilaineni ilmekad illustratsioonid.

Logi sisse

Uudised  

Täna ilmus „EESTI VABARIIK. Maa. Rahvas. Kultuur” uus, täiendatud trükk
TEA Kirjastusel on rõõm teatada, et Eesti Vabariigi 99. sünnipäeva eel ilmus uus, täiendatud trükk seni kõige ülevaatlikumast ja põhjalikumast Eesti Vabariiki käsitlevast koguteosest „EESTI VABARIIK. Maa. Rahvas. Kultuur”.
Suur raamatuloterii!
Suur raamatuloterii! TEA Kirjastuse raamatupoodides loositakse igal õhtul kaupluse kõigi külastajate vahel välja kolm raamatut! Kampaania kehtib kuni märtsi lõpuni.
Jõulutunne. 25 imelist jõulujuttu
Poelettidele jõudis jutukogumik „Jõulutunne”.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST