Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007834 - Risto Räppar ja viimane hoiatus

Risto Räppar ja viimane hoiatus

007834
Sinikka Nopola, Tiina Nopola
9789985717196
2008 TEA
1. trükk
96 lk.
Neljavärvitrükk
Kõva köide

TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!

”Risto Räppar ja viimane hoiatus” on esimene raamat lõbusast Soome lasteraamatusarjast „Risto Räppar“. Raamatusarja peategelane on muusikahuviline Risto Räppar, kes elab koos oma veidi nõrganärvilise tädiga. Vaatamata sellele, et nad soovivad elada tavalist, rahulikku elu, satuvad nad kõige kummalisematesse seiklustesse.

Sarja esimeses osas kolib Risto oma tädiga uude korterisse ning Risto keskendub seal oma harrastusele: trummimängule. Risto trummide põristamine ei meeldi kõigile majaelanikele ning peagi hakkavad postkasti saabuma ähvarduskirjad...

Hoogsad, lõbusad ja veidi absurdsed illustratsioonid on raamatule loonud Aino Havukainen ja Sami Toivonen. Soomes on Räppari-raamatud väga populaarsed ning loodame, et ka Eesti lapsed võtavad need kergesti omaks. „Risto Räpparit“ on tore lugeda nii lapsel kui ka täiskasvanul.

Samast sarjast Risto Räppar:

Seotud tooted  

007871 - Risto Räppar ja Nuudlipea

Risto Räppar ja Nuudlipea

Sinikka Nopola, Tiina Nopola
2009 TEA
007887 - Risto Räppar ja külmutaja-Elvi

Risto Räppar ja külmutaja-Elvi

Sinikka Nopola, Tiina Nopola
2009 TEA
007841 - Risto Räppar ja kohutav vorst

Risto Räppar ja kohutav vorst

Sinikka Nopola, Tiina Nopola
2008 TEA
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST