Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
001088 - TEA KOOLISÕNASTIK. Eesti-saksa + CD-ROM

TEA KOOLISÕNASTIK. Eesti-saksa + CD-ROM

001088
TEA Kirjastus
9789985714954
2007 TEA
1. trükk
688 lk.
Neljavärvitrükk
Raamat+CD-ROM

MÜÜDUD!

TEA eesti-saksa koolisõnastik on unikaalne nii sisult kui ka vormilt. Sõna tähendust aitavad kiiresti mõista ning meelde jätta hoolikalt valitud väljendid ja näitelaused. Põhisõnastiku juurde kuuluvad ka mahukas lisaosa ning temaatiline piltsõnastik. Lisaosas on toodud põhi- ja järgarvud, ebareeglipärased tegusõnad, omadus- ja asesõnad jpm. Piltsõnastik aitab paremini meelde jätta värvilist pilti nõudvate nähtuste ja asjadega seotud mõisteid. Eesti-saksa koolisõnastik on ka CD-ROMil, mis kuulub iga sõnastiku juurde.

Samast sarjast TEA koolisõnastikud:

Seotud tooted  

001084 - TEA KOOLISÕNASTIK. Saksa-eesti + CD-ROM
Tavahind: 17.60 €
Soodushind: 15.85 €
Logi sisse

Uudised  

TEA KIRJASTUS OSALEB TALLINNA KÄSITÖÖMESSIL 7.-9. XII

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on avatud 31. detsembrini. LÕPUMÜÜK ning ettetellitud raamatute väljastamine tööpäeviti 10.00–17.00.

NB! Maksekorraldusel tuleb saaja nimeks märkida: AS TEA Kirjastus PANKROTIS

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST