Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007801 - Naeril nägu naerune

Naeril nägu naerune

007801
Venda Sõelsepp
9789985716236
2007 TEA
1. trükk
40 lk.
Neljavärvitrükk
Kõva köide

TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!

Venda Sõelsepa luulevalimikus „Naeril nägu naerune” on toredaid lastepäraseid luuletusi erinevatest aedviljadest, millest kokku saab üks „lõbus supp” – nagu kirjanik ühele luuletusele pealkirjaks on pannud. Kibeda sibula ja tigeda tikri juurest jõutakse raamatus vallatu Kutt Kiisupojani, kellest pärast teraviljasalve valvamist tõeline kass kasvab. Edasi räägib kirjanik, kuidas kirp kirbukirja kindaid kandis ning kolm kanget kihulast Lihulast matkateele läksid.

Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST