Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007801 - Naeril nägu naerune

Naeril nägu naerune

007801
Venda Sõelsepp
9789985716236
2007 TEA
1. trükk
40 lk.
Neljavärvitrükk
Kõva köide

TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!

Venda Sõelsepa luulevalimikus „Naeril nägu naerune” on toredaid lastepäraseid luuletusi erinevatest aedviljadest, millest kokku saab üks „lõbus supp” – nagu kirjanik ühele luuletusele pealkirjaks on pannud. Kibeda sibula ja tigeda tikri juurest jõutakse raamatus vallatu Kutt Kiisupojani, kellest pärast teraviljasalve valvamist tõeline kass kasvab. Edasi räägib kirjanik, kuidas kirp kirbukirja kindaid kandis ning kolm kanget kihulast Lihulast matkateele läksid.

Logi sisse

Uudised  

Täna ilmus „EESTI VABARIIK. Maa. Rahvas. Kultuur” uus, täiendatud trükk
TEA Kirjastusel on rõõm teatada, et Eesti Vabariigi 99. sünnipäeva eel ilmus uus, täiendatud trükk seni kõige ülevaatlikumast ja põhjalikumast Eesti Vabariiki käsitlevast koguteosest „EESTI VABARIIK. Maa. Rahvas. Kultuur”.
Suur raamatuloterii!
Suur raamatuloterii! TEA Kirjastuse raamatupoodides loositakse igal õhtul kaupluse kõigi külastajate vahel välja kolm raamatut! Kampaania kehtib kuni märtsi lõpuni.
Jõulutunne. 25 imelist jõulujuttu
Poelettidele jõudis jutukogumik „Jõulutunne”.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST