Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007087 - 50 klassikut. Firmad ja ettevõtjad

50 klassikut. Firmad ja ettevõtjad

007087
Ingo Rose
9789985716595
2007 TEA
1. trükk
264 lk.
Neljavärvitrükk
Kõva köide

Tiraaž on läbi müüdud!

„Firmad ja ettevõtjad” tutvustab kuue sajandi kõige tähtsamaid ettevõtteid. Igas lühiessees kirjeldatakse vaadeldava ettevõtte asutamist, tõusu ning eventuaalset allakäiku ja analüüsitakse tema majanduslikku struktuuri. Andmepool sisaldab lühiinfot, mille seas on ära toodud tähtsaimad faktid firma kohta, firma asutaja elulugu, ettevõtte ajaloo lühiülevaade ning lugemis-, filmi-, kuulamis- ja külastamissoovitused. Raamatu lõpus on põhjalik isikuregister.

Logi sisse

Uudised  

TEA KIRJASTUS OSALEB TALLINNA KÄSITÖÖMESSIL 7.-9. XII

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on avatud 31. detsembrini. LÕPUMÜÜK ning ettetellitud raamatute väljastamine tööpäeviti 10.00–17.00.

NB! Maksekorraldusel tuleb saaja nimeks märkida: AS TEA Kirjastus PANKROTIS

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST