Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007799 - Kõik, kõik on uus septembrikuus

Kõik, kõik on uus septembrikuus

007799
Heljo Mänd, Ellen Niit, Ira Lember, Henno Käo, Olivia Saar, Uno Leies, Kalju Kangur, Kersti Merilaas, Heiki Vilep
9789985716304
2007 TEA
1. trükk
48 lk.
Ühevärvitrükk
Kõva köide

TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!

Kogumikku „Kõik, kõik on uus septembrikuus” on koondatud kooliteemalisi luuletusi Ellen Niidult, Heljo Männilt, Ira Lemberilt, Heiki Vilepilt, Olivia Saarelt, Kersti Merilaasilt, Kalju Kangurilt ja Henno Käolt. Raamatust leiame esimese koolipäeva põnev-ärevaid meeleolusid, aga ka koolielu tõsisemaid ja lustakamaid hetki. Nii kõpsutab lugeja koos uute tantsima kippuvate kingadega kooliteel ega mõista, miks need nii hullusti tantsida tahavad, ning imestab, miks vihikud ja pliiatsid koolikotis rõõmsalt

Kunstnik: Maarja Vannas

Seotud tooted  

2370 - Esimene esimene september.VANA ARTIKKEL!

Esimene esimene september.VANA ARTIKKEL!

Koostaja: Ann Aruvee
2014 Ilo
Tavahind: 9.90 €
Soodushind: 8.90 €
Logi sisse

Uudised  

Täna ilmus „EESTI VABARIIK. Maa. Rahvas. Kultuur” uus, täiendatud trükk
TEA Kirjastusel on rõõm teatada, et Eesti Vabariigi 99. sünnipäeva eel ilmus uus, täiendatud trükk seni kõige ülevaatlikumast ja põhjalikumast Eesti Vabariiki käsitlevast koguteosest „EESTI VABARIIK. Maa. Rahvas. Kultuur”.
Suur raamatuloterii!
Suur raamatuloterii! TEA Kirjastuse raamatupoodides loositakse igal õhtul kaupluse kõigi külastajate vahel välja kolm raamatut! Kampaania kehtib kuni märtsi lõpuni.
Jõulutunne. 25 imelist jõulujuttu
Poelettidele jõudis jutukogumik „Jõulutunne”.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST