Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007796 - Triinu ja Taavi lood

Triinu ja Taavi lood

007796
Ellen Niit
978-9985-71-633-5
08.04.2013 TEA
Kordustrükk
64 lk.
Neljavärvitrükk
Kõva köide

TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!

Raamatusse „Triinu ja Taavi lood” on koondatud kõik Triinust ja Taavist kõnelevad jutud. Lugeja kohtub toreda, sõbraliku perega, kus kaksikud Triinu ja Taavi teevad mõnikord ühesugust, mõnikord kahesugust koerust. Siis teevad õde-venda ühtekokku neljasugust koerust! Lugeja saab tuttavaks ka kõigi teiste pereliikmetega ning nende omavaheliste suhete ja igapäevategemistega, milles on lustakust ja mõnikord vigurlikkustki, kuid üle kõige siiski kodusoojust.

Kunstnik: Valdek Alber
Logi sisse

Uudised  

TEA KIRJASTUS OSALEB TALLINNA KÄSITÖÖMESSIL 7.-9. XII

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on avatud 31. detsembrini. LÕPUMÜÜK ning ettetellitud raamatute väljastamine tööpäeviti 10.00–17.00.

NB! Maksekorraldusel tuleb saaja nimeks märkida: AS TEA Kirjastus PANKROTIS

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST