Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007793 - Mägra maja

Mägra maja

007793
Helvi Jürisson
9789985716366
2007 TEA
1. trükk
Neljavärvitrükk
Kõva köide

TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!

Helvi Jürisson on koondanud oma luulevalimikku põnevaid alltekstiga luuletusi loomadest, kelle toimetamisi võib mõnikord ka inimeste maailma üle kanda.
Kirjaniku võrdlusmomendid loomariigi esindajate ja inimeste vahel on üllatavalt leidlikud ja tabavad, pakkudes lugejale mõnus-muhedat äratundmisrõõmu.

Kährikuid on palju,
kährikuil on kihvad,
pükste peal veel kõigil
rotinahast rihmad.

TEA lasteraamatute sarja on võimalik soodsalt ja mugavalt ette tellida.

 

Kunstnik: Piret Mildeberg
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST