Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007788 - Sabaga päike

Sabaga päike

007788
Leelo Tungal
9789985716212
2007 TEA
1. trükk
40 lk.
160x180 mm.
Neljavärvitrükk
Kõva köide

Tiraaž on läbi müüdud!

Sarjas „Lapse oma luuleraamat” ilmub Leelo Tungla „Sabaga päike”, millesse kirjanik on koondanud valiku loomaluuletusi.
Kes on see sabaga päike? Oravapoiss, kes saab päikeselt kullase läike, ongi kui sabaga päike.
Selliseid toredaid luuleleide on Leelo Tungal rohkesti. Näiteks luuletus mägralapsest, kel prillid ees ja kes võib ilma suurema vaevata ereda päikese käes urgu kaevata, või siililapsest, kel on ainult kaks lelu – pall, milleks on kastani okkanupp, ja nõelapadi – siili nukk.
„Sabaga päike” on lustakas luuleraamat, kus tegelased – nugised, saarmad, kilpkonnad ja jänesepoisid – elavad huvitavat loomaelu, mille kirjanik oma mõnusal moel lugejateni on toonud.

TEA lasteraamatute sarja on võimalik soodsalt ja mugavalt ette tellida.

 

Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST