Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007780 - Õhtu on õunapuu

Õhtu on õunapuu

007780
Jaan Kaplinski
9789985715857
2007 TEA
1. trükk
Neljavärvitrükk
Kõva köide

TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!

Sarjas „TEA lasteluule varalaegas suurematele” ilmuvasse valikkogusse „Õhtu on õunapuu” on kirjanik Jaan Kaplinski koondanud keelekõlaliselt ning sõnamänguliselt meeldejäävaid luuletusi. Luuleraamatus on kujundlikke looduspilte talvisest lumeootusest („Lume ootamine”), kevadisest tulvaveesillerdusest („Suurvee aegu”), vallatust varblasest, takutuusti sikutajast („Varblane väike väle mees”); vihmasajust ja vihmamõtetest („Vihmal on ilus hääl”).

Varblane väike väle mees
teab seda kevade hakku,
lendab ringi ja sikutab
aknavahedest takku.

Valikkogus „Õhtu on õunapuu” on nii tõsisemaid kui lõbusama alatooniga vaimukaid värsse laste igapäevaelamustest („Mina olen üksinda”, „Haigutavad”, „Minul on vihmamantel”). Luuletused „Peeglikese kevadelaul” ja „Mullid” aga üllatavad vormiga.

Minul on vihmamantel
ja vihmamantlil vöö.
Minu pärast las sajab
terve päeva ja öö.

„Õhtu on õunapuu” on sisukas ja terviklik luuleraamat, mis pakub lugemisrõõmu igas vanuses lugejale.

TEA lasteraamatute sarja on võimalik soodsalt ja mugavalt ette tellida.

 

Kunstnik: Kalli Kalde
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST