Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007735 - Leelo Leevikese jõulukalender

Leelo Leevikese jõulukalender

007735
Heljo Mänd
9985714040
2004 TEA
1. trükk
64 lk.
130x245 mm.
Neljavärvitrükk
Kõva köide

TIRAAŽ ON LÄBI MÜÜDUD!

Selles raamatus kohtame kõiki lastele juba varem tuttavaid Karulaane elanikke: mõmmide peret, Rebase-Rihot, Jänese-Jutat ning paljusid teisi. Uue raamatu peategelaseks tõuseb aga tubli jõululind Leelo Leevike, kes tahab kogu metsas jõulumeeleolu luua.

“Leelo Leevikese jõulukalendris” esitatakse südamliku raamjutustuse sees 26 jõulu- või talveluuletust: üks luuletus igas 24 jõuluootuse päevas, pluss algus- ja lõpuluuletused. Luuletusi on nii tõsimeelseid kui ka lustakaid, nii et meelepäraseid salme jõuluvanale esitamiseks peaks siit leidma iga laps ja täiskasvanugi.

“Leelo Leevikese jõulukalendris” leidub nii Heljo Männi juba klassikaks muutunud lasteluulet (näiteks “Pääsukese näärid”) kui ka suur hulk täiesti uusi, varem avaldamata luuletusi.

Lastele pakuvad palju uurimis- ja avastamisrõõmu ka kunstnik Epp Marguste armsad ja detailirohked illustratsioonid. Sama kunstniku pildid on kaunistanud ka varem ilmunud menuraamatuid “Mõmmi lugemik” ja “Jänese-Juta pühadepabin”. Raamat sobib kõige enam 4–10- aastastele lastele.

“Leelo Leevikese jõulukalender” on saadaval ka kuulamisraamatuna CD-l. Lugusid ja luuletusi loeb autor Heljo Mänd.


Tutvu raamatuga:

PDF 1 Sisukord. "Jõulukalender"
Fail: 513 kB, .PDF
PDF 2 Lk. 8-9. "Jõuluhele"
Fail: 591 kB, .PDF
PDF 3 Lk. 24. "Mida keegi jõuluks sai"
Fail: 266 kB, .PDF
PDF 4 Lk. 38-39. "Pääsukese näärid"
Fail: 458 kB, .PDF
  Nende failide vaatamiseks vajad programmi Acrobat Reader 5. või uuemat versiooni. Programmi saad omale tasuta laadida siit.
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST