Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
001019 - Inglise-eesti füüsikasõnaraamat

Inglise-eesti füüsikasõnaraamat

001019
Henn Käämbre, Viktor Korrovits
9789985711101
2002 Tallinn
1. trükk
432 lk.
149x215 mm.
Ühevärvitrükk
Kõva köide

RAAMAT ON MÜÜGIL RAAMATUKAUPLUSTES!

2002. aasta augustis ilmusid TEA Kirjastuselt autoriteetsed ja põhjalikud erialasõnaraamatud: Inglise-eesti füüsikasõnaraamat ja kuuskeelne Matemaatikasõnaraamat. Mõlemad sisaldavad laia valikut tänapäevaseid oskussõnu.

Eesti suurima füüsikasõnaraamatu autorid on Tartu Ülikooli Füüsika Instituudi teadurid Viktor Korrovits ja Henn Käämbre. Sõnaraamat on mõeldud kõigile, kes puutuvad töös või õpingutes kokku füüsikaterminitega.

  • 432 lehekülge
  • 20 000 märksõna
  • märgendid viitavad kitsamale kasutusalale
  • eestikeelsed vasted ja rohkesti ingliskeelseid sünonüüme
  • lisaosas kuulsate füüsikute nimistu
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST