Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
009112 - Meie fantastiline Maa

Meie fantastiline Maa

009112
978-9949-24-255-9
10.11.2014 TEA
Esmatrükk
512 lk.
168 x 220 mm.
Neljavärvitrükk
Kõva köide

RAAMAT ON MÜÜGIL RAAMATUKAUPLUSTES!

Vulkaanid Fossiilid Vihmametsad Ilm Polaarmaad Ookeanid

Vaata ja lehitse raamatu valiklehekülgi veebis>>>>

„Meie fantastiline Maa” ilmus menuka „Fantastilise maailma“ sarja uue raamatuna ning on tänapäevane, köitev ja hariv kogupereteos, mis pakub teadmisi ja põnevat meelelahutust nii lastele ja noortele kui ka teadmishuvilistele täiskasvanutele.
Miks me vajame teadmisi planeedist Maa, millel elame? Kuidas Maa tekkis? Mida peidavad endas mäed? Mis paneb vulkaanid purskama? Miks on maakeral mõnel pool väga kõrged ja teisal väga madalad temperatuurid? Mida kujutavad endast äikesetormid ja orkaanid? Kuidas mõjutavad ookeanid elu Maa peal? Milline on süvameri? Kuidas vihmametsad looduslikku tasakaalu hoiavad? Milliseid looduse saladusi varjab endas rannik? Kas meie Maa on ohus? Milline on inimese osa looduse ja ümbritseva keskkonna hoidmisel?
Enam kui 500 rohkelt illustreeritud lehekülge käsitlevad olulisi ja läbi aegade huvipakkuvaid teemasid:
• meie Päikesesüsteemi ja planeet Maa tekkimine
• äärmuslikud nähtused maakeral
• ilm ja selle kujunemine
• vulkaanid
• mäed ja mineraalid
• fossiilid
• polaaralad
• vihmametsad
• ookeanid
• süvameri
• korallrifid
• rannik ja keskkonnakaitse

„Meie fantastiline Maa” käsitleb neid teemasid koos paljude põnevate fotode ja selgitavate skeemidega. Omandatud teadmisi saavad nii lapsed kui ka täiskasvanud proovile panna viktoriinides, sest küsimuste-vastuste varamu on siin rikkalik. Raamat annab ka praktilisi näpunäiteid meie planeedi tundmaõppimiseks ja sellel targalt ning hoolivalt tegutsemiseks. Ta õpetab meid oma planeeti paremini hoidma ja kaitsma.

„Meie fantastiline Maa” on menukate raamatutega „Faktide fantastiline maailm”, „Ajaloo fantastiline maailm”, „Loomade fantastiline maailm” ja „Teaduse fantastiline maailm” samasse sarja kuuluv viies raamat.
 

Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST