Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
009087 - Põnev värvimisraamat noorele moekunstnikule

Põnev värvimisraamat noorele moekunstnikule

009087
978-9949-24-217-7
30.11.2013 TEA
1. trükk
64 lk.
190 x 245 mm.
Ühevärvitrükk
Pehme köide

RAAMAT ON MÜÜGIL RAAMATUKAUPLUSTES!

„Põnev värvimisraamat noorele moekunstnikule” annab toreda võimaluse kätt proovida rõivaste ja aksessuaaride kujundamisel. Raamatus ootavad värvimist rõivad ja jalanõud nii suveks kui talveks, nii vaba aja veetmiseks kui pidulikumateks hetkedeks, samuti erinevad lisandid: käekotid, vihmavarjud, rätikud, prillid, juuksekaunistused, kaelaehted, käevõrud, sõrmused ja veel palju-palju muudki.

Samast sarjast Põnev värvimisraamat:
Logi sisse

Uudised  

Londoni raamatumessil esitleti teatmeteost "Republic of Estonia 100"

TEA Kirjastus PRESSITEADE 18.04.2018
TEA Kirjastus PRESSITEADE 18.04.2018
Poliitikas olemise rõõm ja valu

Teisipäeval, 3. aprillil korraldasid TEA Kirjastus ja Eesti Rahvusraamatukogu Eesti valitsustele ja riigimeestele pühendatud päeva.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST