Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
2639 - Eesti liiklusreeglid ja ohutu sõidu õpetus. 2013

Eesti liiklusreeglid ja ohutu sõidu õpetus. 2013

2639
Johannes Pirita
978-9949-17-272-6
03.10.2013 Ilo
2., täiendatud trüki juurdetrükk
248 lk.
160 x 210 mm.
Neljavärvitrükk
Pehme köide

Tiraaž on läbi müüdud!

Vaata ja lehitse raamatu valiklehekülgi veebis>>>>

Liiklusreeglite rakendamise kogemustele tuginedes on autor käesolevat väljaannet oluliselt täiendanud. Raamatu teine trükk on mahukas ja sisutihe, lisatud on uusi vaatenurki ja jooniseid tähtsatel teemadel, samuti kasulikke nõuandeid ja õpetusi. Autor selgitab mõisteid liiklusseaduse tähenduses, käsitleb liiklusmärke ja teemärgiseid, lahkab sagedamini esinevaid ja kriitilisi liiklusolukordi ning annab selgeid ja täpseid juhiseid õigeks tegutsemiseks.
Autori arvates on auto mõjutanud inimkonna arengut ehk rohkemgi kui mis tahes muu leiutis. Et autoga liigeldes enesekindel olla, tuleb tunda, austada ja järgida liiklusreegleid.
Raamatus on neli osa:
• Inimene, sõiduk, tee
• Autoga ristteel
• Ohutu sõidu õpetus
• Õpetlikud kogemused

Tunnustatud autori raamatu uuendatud trükk on lihtne ja ladus lugemine kogenud autojuhile ning asendamatu õpik algajale autojuhile.

 

 

Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST