Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
001284 - Inglise-eesti sõnaraamat

Inglise-eesti sõnaraamat

001284
978-9985-71-004-3
2010 TEA
1. trükk
656 lk.
148x210 mm.
Ühevärvitrükk
Kõva köide

RAAMAT ON MÜÜGIL RAAMATUKAUPLUSTES!

• üle 37 000 märksõna
• uusima sõnavaraga üldkeele sõnaraamat
• igapäevaseks suhtlemiseks vajalikud sõnad ja väljendid
• palju sünonüüme ja ühendtegusõnu
• rohkesti praktilisi kasutusnäiteid
• hääldus ja grammatiline info märksõna juures
• tähtsamad ja sagedamini kasutatavad terminid paljudelt elualadelt
• lihtne ja kasutajasõbralik ülesehitus
• lisaosas ebareeglipäraste tegusõnade tabel
• valminud koostöös tunnustatud sõnaraamatukirjastusega HarperCollins

„Inglise-eesti sõnaraamat”, mis jätkab TEA Kirjastuse üldkeele sõnaraamatute sarja, on tänapäevase sõnavaravalikuga teatmeteos, millesse on kogutud eelkõige laiale kasutajaskonnale mõeldud sõnavara. Sõnastik peaks rahuldama nii kogemustega keelekasutaja kui ka algaja vajadusi, nii täiskasvanu kui ka õpilase omi.
Sõnaraamat sisaldab rohkem kui 37 000 märksõna. Sõnavara valikul on lähtutud tegelikust keelekasutusest, seetõttu on raamatus palju kõnekeelseid väljendeid, käibefraase ja ütlemisi, kuid vananenud ning harva kasutatavad sõnad on välja jäetud.
Sõnaraamatu ülesehitus on lihtne, iga märksõna juures on toodud hääldus ning tähtsam grammatiline teave – sõnaliik ja ebareeglipärased vormid. Esitatud on suur valik ühendtegusõnu ning palju näitefraase, välja on toodud Ameerika ja Briti keelekasutuse erinevused. Sõna kasutamise konteksti kohta annavad teavet oskussõnavarasse kuulumise ning stiilimärgendid. Sõnaraamatu lõpus on inglise keele ebareeglipäraste tegusõnade loend.

Samast sarjast Üldkeele sõnaraamatud:

Seotud tooted  

001124 - Inglise-eesti sünonüümide ja antonüümide sõnaraamat
Tavahind: 26.90 €
Soodushind: 24.20 €
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST