Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
2059 - Eesti ajalugu gümnaasiumile

Eesti ajalugu gümnaasiumile

2059
Lauri Vahtre
9789985576151
2004 Ilo
336 lk.
160 x 240 mm.
Pehme köide

VIIMASED EKSEMPLARID MÜÜGIL TEA RAAMATUKAUPLUSTES LIIVALAIA 28 JA PÄRNU MNT.142.

Õpik on ladusa ja lihtsa väljendus- ja selgituslaadiga ning selle üks tugevaid külgi on poliitikasündmuste erapooletu käsitlus. Asjaolu, et kogu õpiku on kirjutanud üks autor, tagab käsitluse ühtsuse ja kompaktsuse, mis on eelis käibel olevate õpikute ees.
Õpiku hea kvaliteedi on sisulise toimetajana aidanud tagada ajalooprofessor Sulev Vahtre.
Õpikus on 63 peatükki, milles leiavad käsitlemist Eesti muinsasaeg, keskaeg, Rootsi aeg, Vene aeg, Eesti aeg, Teise maailmasõja aeg, Nõukogude okupatsiooni aeg, taasvabanemine ja kaasaeg. Õpiku lõpus on kronoloogia ja valimik sõnaseletusi. Iga peatüki lõpus on küsimused ja tööülesanded õpilastele.
Õpik on rikkalikult illustreeritud ja näitlikustatud kaartidega. Õpikuga samasse komplekti kuulub Tiina Kilumetsa koostatud töövihik.

Logi sisse

Uudised  

TEA KIRJASTUS OSALEB TALLINNA KÄSITÖÖMESSIL 7.-9. XII

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on avatud 31. detsembrini. LÕPUMÜÜK ning ettetellitud raamatute väljastamine tööpäeviti 10.00–17.00.

NB! Maksekorraldusel tuleb saaja nimeks märkida: AS TEA Kirjastus PANKROTIS

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST