Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
2372 - O alte Burschenherrlichkeit... <br>Üliõpilaste elust ja olmest keiserlikus Tartu Ülikoolis 1802 - 1917

O alte Burschenherrlichkeit...
Üliõpilaste elust ja olmest keiserlikus Tartu Ülikoolis 1802 - 1917

2372
Hillar Palamets
9789985578759
2008 Ilo
248 lk.
170 x 210 mm.
Kõva köide

RAAMAT ON MÜÜGIL RAAMATUKAUPLUSTES!

Hillar Palamets, igavene üliõpilane – nii ta end nimetab – on raamatu materjali kogumisega tegelenud juba oma üliõpilasaastatest alates. Raamat jutustab meile üliõpilaste elust tsaariaegses 19. sajandi Tartu Ülikoolis. Oma mälestusi traditsioonidest ja kommetest, tudengite argielust ja olmemuredest, seltsidest ja korporatsioonidest on jutustanud erinevate rahvuste ja ühenduste esindajad. Mõndagi minevikutavadest on unustusse vajunud, üht-teist aga säilinud tänaseni. Mahukas raamat on rikkalikult illustreeritud fotode ja ajalooliselt oluliste joonistustega. Siit leiate omaaegse Tartu Ülikooli rektorid, aga ka tolleaegse kartseri seinale jäädvustatud meeleolud ja arvamused pildis.

Kunstnik: Tiina Alver
Logi sisse

Uudised  

Täna ilmus „EESTI VABARIIK. Maa. Rahvas. Kultuur” uus, täiendatud trükk
TEA Kirjastusel on rõõm teatada, et Eesti Vabariigi 99. sünnipäeva eel ilmus uus, täiendatud trükk seni kõige ülevaatlikumast ja põhjalikumast Eesti Vabariiki käsitlevast koguteosest „EESTI VABARIIK. Maa. Rahvas. Kultuur”.
Suur raamatuloterii!
Suur raamatuloterii! TEA Kirjastuse raamatupoodides loositakse igal õhtul kaupluse kõigi külastajate vahel välja kolm raamatut! Kampaania kehtib kuni märtsi lõpuni.
Jõulutunne. 25 imelist jõulujuttu
Poelettidele jõudis jutukogumik „Jõulutunne”.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST