Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
1424 - Omad viisid võõras väes

Omad viisid võõras väes

1424
Valter Ojakäär
9985574397
2003 Ilo
576 lk.
160 x 245 mm.
Kõva köide

MÜÜDUD!

Eesti levimuusika grand old man´i Valter Ojakääru teises raamatus on vaatluse all aastad 1940–1945, mil Eesti kaotas oma iseseisvuse ja kaks vallutajat sundisid eestlased sõdima võõrvägedes – ühed ühel, teised teisel poolel. Kaheks oli rebitud ka Eesti muusikaelu. Pool sajandit tunnistati ainult Nõukogude tagalas eksisteerinud muusikategevust. Siiapoole rindejoont jäänut kattis vaikimise vaip, mida autor on püüdnud jõudumööda kergitada.
Tolle aja põhisündmusi vaatleb V. Ojakäär nii muusikateadlase ja -ajaloolase kui ka kõik selle ise läbielanu vaatenurgast. Faktiderohket raamatut illustreerivad arvukad ajalooliselt unikaalsed fotod.

Kunstnik: Tiina Alver
Logi sisse

Uudised  

Täna ilmus „EESTI VABARIIK. Maa. Rahvas. Kultuur” uus, täiendatud trükk
TEA Kirjastusel on rõõm teatada, et Eesti Vabariigi 99. sünnipäeva eel ilmus uus, täiendatud trükk seni kõige ülevaatlikumast ja põhjalikumast Eesti Vabariiki käsitlevast koguteosest „EESTI VABARIIK. Maa. Rahvas. Kultuur”.
Jõulutunne. 25 imelist jõulujuttu
Poelettidele jõudis jutukogumik „Jõulutunne”.
Jõulu suur käsitööraamat
Raamatust leiate toredaid jõuluideid kodu kaunistamiseks, kinkide meisterdamiseks ja retsepte nii pühadelauale kui kuuseeheteks!

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST