Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007091 - Berlitzi reisijuht.<br>Gran Canaria

Berlitzi reisijuht.
Gran Canaria

007091
Berlitz / TEA
9789985715666
2007 TEA
1. trükk
144 lk.
Neljavärvitrükk
Pehme köide

RAAMAT ON MÜÜGIL RAAMATUKAUPLUSTES!
Gran Canaria reisijuht on Gran Canaria avastajale asendamatu abimees. Raamat annab piirkondade kaupa lihtsa ja selge ülevaate kõige tähtsamatest vaatamisväärsustest ning teeb tee nende juurde hõlpsasti leitavaks. Lisaks erinevatele huviväärsustele leiab raamatust infot Gran Canaria ajaloo, eksootiliste puhkamisvõimaluste, kaubanduse ning söögi- ja majutuspaikade kohta. Raamat pakub ka olulisimaid hispaaniakeelseid väljendeid ning üldist vajalikku reisiinfot (politsei, arstiabi, turismiinfo jne).

Logi sisse

Uudised  

Täna ilmus „EESTI VABARIIK. Maa. Rahvas. Kultuur” uus, täiendatud trükk
TEA Kirjastusel on rõõm teatada, et Eesti Vabariigi 99. sünnipäeva eel ilmus uus, täiendatud trükk seni kõige ülevaatlikumast ja põhjalikumast Eesti Vabariiki käsitlevast koguteosest „EESTI VABARIIK. Maa. Rahvas. Kultuur”.
Jõulutunne. 25 imelist jõulujuttu
Poelettidele jõudis jutukogumik „Jõulutunne”.
Jõulu suur käsitööraamat
Raamatust leiate toredaid jõuluideid kodu kaunistamiseks, kinkide meisterdamiseks ja retsepte nii pühadelauale kui kuuseeheteks!

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST