Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007401K - ENGLISH FOR EVERYONE<br>Põhjalik kursus iseõppijale<br>Õpik algajale 1 Tööraamat algajale 1

ENGLISH FOR EVERYONE
Põhjalik kursus iseõppijale
Õpik algajale 1 Tööraamat algajale 1

007401K
25.08.2017
Dorling Kindersley/TEA
Esmatrükk
Neljavärvitrükk
Komplekt
Hind: 29.30 €

English for Everyone on kõikide inglise keele õppeprogrammide seas ainulaadne oma uuendusliku visuaalõppemeetodi ja läbimõeldud materjaliesitusega, mille tulemuseks on tänapäevane, põhjalik, eesmärgipärane ja hõlpsalt kasutatav inglise keele kursus kauni kujunduse ja lihtsate selgituste ning illustratsioonidega.

English for Everyone on mõeldud nii õpilastele kui ka äriinimestele, nii iseõppijatele kui ka õpetaja juhendamisel kasutamiseks. Õppekomplekt sisaldab ka põhjalikke digiharjutusi ja audioprogrammi Internetis.
English for Everyone järgib Euroopa keeleõppe raamdokumenti, mis on ülemaailmne standard ja mida kasutavad sellised eksamikomisjonid nagu IELTS, TOEIC ja TOEFL.

Vaata ja lehitse raamatu valiklehekülgi veebis>>>>

English for Everyone. Õpik algajale 1 on põhjalik inglise keele kursus, mis sobib nii iseõppijale kui kasutamiseks C-keele õpikuna koolis. Õpik hõlmab kõiki keele osaoskusi (kuulamine, rääkimine, lugemine, kirjutamine) ja kogu sõnavara, mis on nõutavad keeleoskuse algtasemel  A1. 
Iga peatüki alguses on esitatud lühidalt ja selgelt uus osaoskus. Sõnavara omandamist lihtsustavad illustratsioonid.

English for Everyone. Tööraamat algajale 1

Vaata ja lehitse raamatu valiklehekülgi veebis>>>>
Tööraamat on sisukas töövahend, mis aitavad omandatud teadmisi kinnistada jakontrollida.Tööraamatus on rohkelt esindatud kõik harjutuste tüübid, mis arendavad kuulamist, lugemist, rääkimist ja kirjutamist.
Helisalvestised toetavad tehtavaid harjutusi. Harjutuste võti võimaldab omandatud teadmiste taset kiiresti kontrollida.

ENGLISH FOR EVERYONE komplekt:
Õpik algajale 1
Tööraamat algajale 1

Samast sarjast English for Everyone:
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST