Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
007740 - Kukeaabitsa kirjavihik

Kukeaabitsa kirjavihik

007740
Anne Uusen, Aet Kallam
978-9985-71-441-6
31.08.2016 TEA
Kordustrükk
64 lk.
210x210 mm.
Ühevärvitrükk
Pehme köide
Tavahind: 5.90 €
Püsikliendi soodushind: 5.30 €

 

Vaata ja lehitse raamatu valiklehekülgi veebis>>>>

Kukeaabitsa kirjavihik on kirjatehnika õpetamiseks lastele alates 3. eluaastast.
Kukeaabitsa kirjavihik on koostatud selliselt, et sellega saavad kirjutamise õppimist alustada erinevas vanuses ja erinevate eeloskustega lapsed.
Kukeaabitsa kirjavihiku selge ülesehitus aitab kaasa kindlate õpivõtete kujunemisele ja harjumuse tekkimisele iga uue tähe või numbri kirjutamisel. See võimaldab lapsevanemal või kasvatajal ka mitmes vanuses lastega töötada, sest neid on kerge juhendada ja sobivate ülesannete juurde juhatada. Kirjavihiku lõpus on eraldi metoodiline osa, milles antakse soovitusi ja näpunäiteid kirjavihikuga töötamiseks.
Kukeaabitsa kirjavihikus on 4 postkaarti, millega lapsele saab õpetada kaardi kirjutamist ja selle postitamist.

Seotud tooted  

007737 - Kukeaabits

Kukeaabits

Gita Andersone, Anne Uusen
25.09.2015 TEA
Logi sisse

Uudised  

Täna ilmus „EESTI VABARIIK. Maa. Rahvas. Kultuur” uus, täiendatud trükk
TEA Kirjastusel on rõõm teatada, et Eesti Vabariigi 99. sünnipäeva eel ilmus uus, täiendatud trükk seni kõige ülevaatlikumast ja põhjalikumast Eesti Vabariiki käsitlevast koguteosest „EESTI VABARIIK. Maa. Rahvas. Kultuur”.
Suur raamatuloterii!
Suur raamatuloterii! TEA Kirjastuse raamatupoodides loositakse igal õhtul kaupluse kõigi külastajate vahel välja kolm raamatut! Kampaania kehtib kuni märtsi lõpuni.
Jõulutunne. 25 imelist jõulujuttu
Poelettidele jõudis jutukogumik „Jõulutunne”.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST