Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
2566 - Azbuka. Aabits. <br>Neile, kes koolis veel ei käi.

Azbuka. Aabits.
Neile, kes koolis veel ei käi.

2566
Valentina Vint
978-9949-17-152-1
10.08.2012 Ilo
2. trükk
64 lk.
200 x 230 mm.
Neljavärvitrükk
Kõva köide
Hind: 9.90 €Aabits. Neile, kes koolis veel ei käi

See on esimene Eestis koostatud venekeelne aabits lasteaiaealistele lastele, mis sünnimaa materjalidele tuginedes ja multikultuursust silmas pidades pakub nüüd vene emakeelega 3–7 aasta vanustele lastele teadmisi ja tegutsemislusti. Ema-isa või lasteaiaõpetaja juhendamisel saavad selgeks tähed, hakatakse lugema silpe ja sõnu, hiljem lauseid ja jutukesi; kaunid illustratsioonid pakuvad huvitavaid teemasid vestlusteks; võib õppida pähe luuletusi ja ära arvata mõistatusi, meelde jätta vanasõnu; saab laulda, teha aabitsa joonistuste järgi võimlemisharjutusi, mis meenutavad tähti. Eestimaa, koduümbrus ja oma pere muutuvad lähedasemaks ja omasemaks, lapsed targemaks.

 

Kunstnik: Valdek Alber

Seotud tooted  

2566K - Azbuka komplekt<br>Neile, kes koolis veel ei käi.
Tavahind: 21.30 €
Soodushind: 15.95 €
2568 - Azbuka töövihik

Azbuka töövihik

Valentina Vint
2012 Ilo
Hind: 6.50 €
Logi sisse

Uudised  

TEA KIRJASTUS OSALEB TALLINNA KÄSITÖÖMESSIL 7.-9. XII

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on avatud 31. detsembrini. LÕPUMÜÜK ning ettetellitud raamatute väljastamine tööpäeviti 10.00–17.00.

NB! Maksekorraldusel tuleb saaja nimeks märkida: AS TEA Kirjastus PANKROTIS

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST