Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
2356 - Siili abi (aabitsa töövihik)

Siili abi (aabitsa töövihik)

2356
Tea Oll
978-9985-57-988-6
2013 Kirjastus Ilo
64 lk.
230 x 200 mm.
Pehme köide

TOODE ON MÜÜGIL RAAMATUKAUPLUSTES!

Töövihik „Siili abi“ on kasutamiseks koos Siili “Aabitsaga“, nad moodustavad ühtse terviku. Teemad ja tähtede õppimise järjekord on töövihikus samad mis aabitsas. Töövihiku abil saab aabitsa teemasid täiendavalt käsitleda ülesannete lahendamise, vestluse ja arutelude kaudu, kuid eelkõige on see mõeldud keele ja kõne arendamise toetamiseks. Töövihik on ülesehituselt kõikide tähtede lõikes sarnane: esmalt saab laps värvida tähe häälikurühma kuuluvuse järgi, siis kirjutada tähte ja teha kirjaharjutusi. Iga tähe tarvis on kaks kõrvuti asetsevat lehekülge. Töövihiku lõpuosas on valik mänge ning juhendmaterjal õpetajale.

Seotud tooted  

2330K - Komplekt Siiliga lugema ja kirjutama

Komplekt Siiliga lugema ja kirjutama

Tea Oll
2009 Kirjastus Ilo
Tavahind: 25.35 €
Soodushind: 19.00 €
2330K1 - Komplekt Siili ja Mõmmiga lugema

Komplekt Siili ja Mõmmiga lugema

Tea Oll ja Heljo Mänd
2013 TEA
2330 - Aabits

Aabits

Tea Oll
31.05.2018 Ilo
Hind: 15.90 €
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST