Otsi
(sisesta pealkiri, autor, ISBN, märksõna)
2606 - Tähtsad tähed

Tähtsad tähed

2606
Iia Vihtla; Ruth Rudsit
978-9949-17-216-0
16.03.2017 Ilo
Kordustrükk
40 lk.
200 x 230 mm.
Ühevärvitrükk
Pehme köide
Hind: 2.95 €

Töövihik 5-6 aastastele lastele, kes juba tunnevad tähti ja oskavad sõnu kokku veerida. Õpib eristama sõnas häälikuid, kirjutama õigesti tähti ja kergemaid sõnu ning lugema lihtsamaid lauseid. Põhirõhk on lugemisoskuse ja häälimise kaudu sõnade kirjutamise oskuse arendamisel. Töövihiku lõpuosas on 9 peitepilti, mille värvimine arendab täpsust, püsivust ja peenmotoorikat ning lihtsalt pakub lapsele huvi, rõõmu, üllatust ja vaheldust. Peitepiltidel kujutatust ei saa aru enne, kui nad värvitud on.

 

 

 

 

 

Kunstnik: Kaie Lilleorg

Seotud tooted  

2330K - Komplekt Siiliga lugema ja kirjutama

Komplekt Siiliga lugema ja kirjutama

Tea Oll
2009 Kirjastus Ilo
Tavahind: 25.35 €
Soodushind: 19.00 €
Logi sisse

Uudised  

TEA Kirjastuse Liivalaia kauplus on suletud.

ALATES 10.JUULIST TONDI KAUPLUS SULETUD!

TEA töötoad
TEA uute käsitööraamatute järgi meisterdasid, voolisid ja värvisid eri vanuses lapsed ja noored käsitööhuvilised Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ärihooaja avamise pereüritusel 26. augustil Tartus, ERMis.

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega ja toodete otsekorralduste perioodid on erinevad

Pole võimalik lisada toodet, kuna teie ostukorvis on juba olemas toode, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega

Ei saa lisada toodet, mida on võimalik tellida ainult otsekorraldusega, kuna ostukorvis on juba olemas tavalised tooted.

Pole võimalik lisada tooteid, kuna ostukorvis on juba perioodikatooted. Saate lisada ainult perioodikatooteid.

Pole võimalik lisada perioodika toode, kuna ostukorvis on juba mitte perioodika tooted.

Pole võimalik lisada ettetellitavat toodet, kuna ostukorvis on juba tavatooted. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

Pole võimalik lisada toodet, kuna ostukorvis on juba ettetellitav toode. Ettetellitavaid tooteid on võimalik tellida ainult teistest toodetest eraldi.

OK
Jah
Ei
Saada
Katkesta
Logi sisse
Katkesta
SERTIFIKAATIDEST